Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczynę reklamacji, datę zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz paragonem. Towar powinien być należycie zabezpieczony na czas transportu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Agencja Reklamy STUDIOGRAFIC - Zaproszenia.eu
ul. Popiełuszki 2
35-328 Rzeszów

Uwaga! Możesz też skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, wówczas sami odbierzemy reklamowany produkt od ciebie.
 Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Agencja Reklamy STUDIOGRAFIC - Zaproszenia.eu
ul. Popiełuszki 2
35-328 Rzeszów

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon. W przypadku zwrotu towaru z tytułu odstąpienia od umowy zawartej na odległość koszt przesyłki pokrywa kupujący.