Salon zaproszeń ślubnych

Serwis Zaproszenia.eu jest własnością Agencji Reklamy STUDIOGRAFIC. Firma powstała w 2006 roku rozpoczynając swą działalność jako salon zaproszeń ślubnych w Rzeszowie. W naszej ofercie, oprócz własnych wzorów, znalazły się wzory zaproszeń największych polskich i zagranicznych dostawców. Postawiliśmy zarówno na wysoką jakość produktu jak również szerokie wzornictwo i bogatą ofertę. Dzięki najwyższej jakości obsługi, na co kładziemy nacisk, szybko zyskaliśmy zadowolonych Klientów, którzy polecają nasze usługi.

www.zaproszenia.euAgencja reklamy

Z biegiem lat nabywaliśmy kolejne maszyny i doświadczenie. Otworzyliśmy dobrze prosperującą agencję reklamy, która przyciągnęła Klientów z Polski jak również z zagranicy. Główną gałęzią reklamy którą się zajmujemy są gadżety reklamowe. Nacisk kładziemy szczególnie na długopisy i kartki świąteczne. Dzięki własnemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość usług, gdyż sami kontrolujemy proces produkcji i znakowania. Dziś możemy się pochwalić szerokim gronem stałych Klientów biznesowych, również ze sfer rządowych, których zaopatrujemy w kartki świąteczne i materiały reklamowe.

www.studiografic.plNowa marka - Laserowe LOVE

Najnowszym projektem w który się zaangażowaliśmy jest stworzenie marki Laserowe LOVE, w obrębie której projektujemy i wykonujemy elementy dekoracyjne wykorzystywane m.in. w scrapbookingu. Otworzyliśmy sklep internetowy i stacjonarny z materiałami do rękodzieła, w ramach którego prowadzimy również warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych. Naszą markę wspiera 11 kreatywnych projektantek, które opierają swoje prace o nasze produkty.

www.laserowelove.plKażdy dzień przynosi nowe doświadczenia i wyzwania, które chętnie podejmujemy. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Renata Masłyk
właściciel STUDIOGRAFIC